O nás

Nabízíme řešení pro pohodlnější parkování na krytých i venkovních parkovištích

Monitoring obsazenosti v reálném čase

A to nejen monitoring celkového počtu volných míst. S námi budete znát obsazenost každého jednotlivého místa v parkovišti.

Rezervace místa

Místo k parkování si také můžete zarezervovat dopředu, než vyrazíte na cestu. Bude signalizováno LED, takže Vám ho nikdo nezabere před nosem. Už žádné obavy, jestli zaparkujete! (pouze pro zastřešená parkoviště)

Přístup odkudkoli

S naší webovou aplikací uzpůsobenou i tabletům a smartphonům si můžete rezervovat místo (případně sledovat počet volných míst) odkudkoli - ať už jste doma, v kanceláři, nebo zrovna sedíte v autě.

Snadná navigace k volnému místu

Už žádné dlouhé hledání posledního volného místa v jinak plném parkovišti. Pohledem na mapu s aktuálním stavem na Vašem smartphone nebo na obrazovce u vjezdu budete hned vědět, kam zajet. Volná místa jsou signalizována také zeleně blikající LED, takže jsou viditelná už z dálky.

Snadná administrace

Součástí našeho řešení je i administrace parkoviště, kde můžete spravovat uživatelské účty a rezervace. Kromě toho můžete otevřít nebo zavřít parkoviště jedním kliknutím myši. Naše IoT senzory navíc sbírají a posílají diagnostické informace - dojde-li k nějaké chybě, budete o ní okamžitě vědět.

Analýza využití parkoviště

Pokud jste provozovatel parkoviště, můžeme Vám s pomocí nasbíraných dat ukázat jeho obsazenost (celkovou i každého jednotlivého místa) v závislosti na části dne a typu dne, můžeme Vám také ukázat nejvíce a nejméně oblíbená místa a další. Řidičům můžeme ukázat pravděpodobnost, že najdou volné místo v závislosti na předpokládaném čase příjezdu.

Jak to děláme?

Pro zastřešená parkoviště (podzemní garáže, parkovací domy) používáme IoT senzory komunikující s naším serverem přes WiFi. Pro nezastřešená parkoviště analyzujeme video z bezpečnostních kamer. Zaujali jsme Vás? Ozvěte se!

Radek Šlachta

Radek Šlachta

CEO & cofounder

Makes HW and backend design. Likes to wound himself on bike.

Jan Berka

Jan Berka

CTO & cofounder

Designs HW and backend and data analytics. Likes motorcycling and archery.

Jindřich Vojtasík

Jindřich Vojtasík

CIO & cofounder

Develops our frontend. Graduated architect who jumped to the IT world and stayed there.

Kontaktujte nás

Find us at the office

Květinová 415/14, 74601 Opava, Czech Republic

Give us a call

Radek Šlachta
+420 777 162 941
Po - Pá, 8:00-18:00 CET

Kontaktujte nás