O nás

Nabízíme řešení pro pohodlnější parkování na krytých i venkovních parkovištích

Monitoring obsazenosti v reálném čase

A to nejen monitoring celkového počtu volných míst. S námi budete znát obsazenost každého jednotlivého místa v parkovišti.

Rezervace místa

Místo k parkování si také můžete zarezervovat dopředu, než vyrazíte na cestu. Bude signalizováno LED, takže Vám ho nikdo nezabere před nosem. Už žádné obavy, jestli zaparkujete! (pouze pro zastřešená parkoviště)

Přístup odkudkoli

S naší webovou aplikací uzpůsobenou i tabletům a smartphonům si můžete rezervovat místo (případně sledovat počet volných míst) odkudkoli - ať už jste doma, v kanceláři, nebo zrovna sedíte v autě.

Snadná navigace k volnému místu

Už žádné dlouhé hledání posledního volného místa v jinak plném parkovišti. Pohledem na mapu s aktuálním stavem na Vašem smartphone nebo na obrazovce u vjezdu budete hned vědět, kam zajet. Volná místa jsou signalizována také zeleně blikající LED, takže jsou viditelná už z dálky.

Snadná administrace

Součástí našeho řešení je i administrace parkoviště, kde můžete spravovat uživatelské účty a rezervace. Kromě toho můžete otevřít nebo zavřít parkoviště jedním kliknutím myši. Naše IoT senzory navíc sbírají a posílají diagnostické informace - dojde-li k nějaké chybě, budete o ní okamžitě vědět.

Analýza využití parkoviště

Pokud jste provozovatel parkoviště, můžeme Vám s pomocí nasbíraných dat ukázat jeho obsazenost (celkovou i každého jednotlivého místa) v závislosti na části dne a typu dne, můžeme Vám také ukázat nejvíce a nejméně oblíbená místa a další. Řidičům můžeme ukázat pravděpodobnost, že najdou volné místo v závislosti na předpokládaném čase příjezdu.

write my essay do my paper

Jak to děláme

By IoT sensors communicaessay for a friend https://www.writemypaper4me.netting with our server through WiFi for indoor locations and by analyzing video stream from security cameras outdoors. Interested? Giessay for a friend https://www.writemypaper4me.netve us a call!

writing help

write my essay do my paper

Náš team

Radek Šlachta

Radek Šlachta

CEO & cofounder

Vyvíjí HW a backend. Rád si přivozuje různá zranění na kole.

Jan Berka

Jan Berka

CTO & cofounder

Pracuje na HW, backendu a analýze dat. Má rád ježdění na motorce a střílení z luku.

Jindřich Vojtasík

Jindřich Vojtasík

CIO & cofounder

Soustředí se na frontend. Vystudovaný architekt, který se zahleděl do světa IT a už v něm zůstal.

Kontakty

Naše kancelář

Květinová 415/14, 74601 Opava, Česká republika

Zavolejte nám

Radek Šlachta
+420 777 162 941
Po - Pá, 8:00-18:00 CET

Napište nám